Захід з пошуку партнерів в межах програми «Горизонт Європа»

Шановні колеги!

24-го січня 2022 року Національний центр досліджень та розвитку Республіки Польща спільно із Європейським офісом Кіпру, Асоціацією бізнесу та досліджень Словенії, Будапештським університетом імені Лоранда Етвеша, Національним офісом з питань досліджень, розвитку та інновацій в Угорщині та Литовським Офісом зв’язку у сфері досліджень та інновацій у Брюсселі організовують захід з пошуку партнерів в межах програми «Горизонт Європа» в сфері цифрових та передових технологій, а також людино-орієнтованого штучного інтелекту.

Захід має на меті формування платформи для обміну ідеями та пошуку партнерів для створення майбутніх консорціумів в межах конкурсів четвертого кластеру програми «Горизонт Європа».

Щоб взяти участь у заході, необхідно попередньо зареєструватися за посиланням. Реєстрація відкрита до 19-го січня 2022 року.

Будь ласка, зверніть увагу, що Ви можете зареєструватися як учасник, або як доповідач та коротко представити свою проєктну ідею. Зауважте, що кожен заклад може представити лише одну презентацію. З огляду на обмежену кількість місць для виступів, організатори залишають за собою право обирати доповідачів.

Порядок денний заходу розміщено за посиланням.

З детальнішою інформацією Ви можете ознайомитися на сайті заходу та в доданому файлі.

Author: Moderator