Термодистиляція та інтенсифікація тепломасообмінних процесів

Керівником наукової школи в даний час є Ріферт Володимир Густавович, доктор технічних наук, професор кафедри теплової та альтернативної енергетики КПІ ім. Ігоря Сікорського
Наукова школа започаткована у 70-х роках ХХ століття.
До основних наукових напрямків слід віднести:
– процеси випаровування та конденсації в плівках рідини на обертових поверхнях, в результаті чого було досліджено та виготовлено дистилятори для роботи в умовах невагомості.
– методи інтенсифікації теплообміну у випарних опріснювальних установках, що стало підгрунтям для створення дистиляторів різноманітного призначення;
– отримання «чистої» води для фармацевтичних підприємств, що дало змогу створити фірму ТОВ «Термодистиляція» яка стає однією з провідних компаній в Україні що спеціалізується на очищенні та дистиляції води.;
Результати робіт знайшли своє впровадження у проектуванні і серійному виробництві дистиляторів різного призначення: на Коростеньскому заводі хімічного машинобудування (конденсатори з інтенсифікованою поверхнею, аміачні плівкові випарники), на Калужському турбінному заводі (конденсатори суднових установок), на Свердловському заводі НИИХИММАШ (випарники термоопріснювальних установок), виготовлено відцентровий дистилятор для компанії NASA для регенерації води із продуктів життєдіяльності космонавтів в умовах невагомості.

Детальніше за посиланням.