Побут (гуртожиток, медичне обслуговування)

ДОЗВІЛЛЯ СТУДЕНТІВ

Для студентів кафедри створені соціально-побутові умови, що сприяють їх успішному навчанню і повноцінному відпочинку. Усі студенти користуються всіма наявними фондами НТУУ «КПІ», зокрема, науково-технічною бібліотекою, спорткомплексом, центром культури і мистецтв, студентською поліклінікою.

Науково-технічна бібліотека НТУУ «КПІ»


Фонд бібліотеки нараховує близько 3 млн. екземплярів, у тому числі 0,5 млн. екземплярів вітчизняних і закордонних журналів. Щорічні надходження складають близько 100 тисяч екземплярів з 10 тисячами назв. Тематика збірників універсальна: майже всі галузі техніки, природничі науки, економіка і т.п.

До послуг читачів 15 спеціалізованих читальних залів з відкритим доступом до книг на 1500 місць, а також п’ять абонементів: періодики, соціально-економічної і художньої літератури, науково-технічної літератури, для абонементів навчальної літератури, зал каталогів і зал інформаційних і довідково-бібліографічних видань.

Спорткомплекс

 

Наші студенти маюсь всі необхідні умови для занять спортом. До їх послуг фізкультурно-оздоровчий комплекс, що включає басейн, спортивні майданчики, стадіон тощо. Тут студенти мають змогу відточувати свою спортивну майстерність. В НТУУ «КПІ» функціонує 14 студентських спортивних секцій, багато спортивних команд університету є загальновизнаними лідерами у своїх видах спорту. Серед них:

 • Регбі-клуб «Політехник» – http://rugbypoliteh.com.ua
 • Клуб дельтапланеристів КПІ “Альтаир” – http://www.hangglider.kiev.ua
 • Спортивно-технічний клуб підводного плавання КПІ «Атлантида»
 • Клуб спортивної аеробіки та фітнесу КПІ «Талісман»
 • Клуб «Політех-боксинг»
 • Туристичний клуб КПІ “Глобус” – http://www.tkg.org.ua
 • Туристичний клуб КПІ “СКІФ”

Центр культури і мистецтва НТУУ «КПІ»

Один із найпопулярніших молодіжних залів Києва.  Тут можна побачити і почути виконавців української естради, зустрітися з ведучими артистами театру і кіно. Поряд з виступами професійних виконавців тут проходять студентські конкурси і фестивалі, зустрічі клубів ерудитів «ЩО? ДЕ? КОЛИ?».

При Центрі діють 22 колективи художньої самодіяльності. Чотири колективи мають звання «Народного»:

 • Народна самодіяльна капела бандуристів;
 • Народний ансамбль танцю «Політехнік»;
 • Народна хорова капела;
 • Ансамбль бального танцю;
 • Театр естрадних мініатюр «ЭТА».

Медичне обслуговування

Значна увага приділяється якісному медичному забезпеченню наших студентів. У структурі НТУУ «КПІ» діє студентська поліклініка та санаторій-профілакторій, де студенти можуть отримати будь-яку медичну та лікувально-профілактичну допомогу.

Медичні заклади, які обслуговують наших студентів, мають належне обладнання, необхідні медичні препарати та спеціалістів з усіх галузей медицини.

Студентський гуртожиток

Університет має для своїх студентів, які не є киянами та жителями області, зручно розташовані гуртожитки. Сімейні пари забезпечуються сімейними готельними квартирами з усіма зручностями.