Обговорення ОПП “ЕМтаІТС” 2-го рівня (магістр)

Запрошуємо вас до обговорення проєктів освітніх програм!

>>>Проєкт освітньо-професійної програми “Енергетичний менеджмент та інжиніринг теплоенергетичних систем” другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 144 Теплоенергетика, 2024 рік<<<

Обговорення ОПП 2-го рівня (магістр) – «Енергетичний менеджмент та інжиніринг теплоенергетичних систем», 2021 рік
Рецензія – Асоціація енергетичних аудиторів України
Рецензція – ДП НДІБК
Відгук – ІТТФ
Рецензія – HERZ
Рецензія – студент Ващишин

Для виключення спаму в розділі включена премодерація коментарів, будь-які нові коментарі будуть схвалені протягом доби, дякуємо за розуміння і запрошуємо підключатися до обговорення. Також, запрошуємо надсилати свої думки та пропозиції на E-mail кафедри (tes@kpi.ua).