Вступ до магістратури

Під час навчання на магістратурі кафедри ТАЕ можна отримати професійні компетенції та диплом магістра за наступними рівнями фахової підготовки:

Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовленням, тобі потрібно обовʼязково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 08 травня до 31 травня (до 18.00)та з 26 червня серпня до 18 липня скласти його. Для вступу на спеціальність 144 Теплоенергетика за кошти фізичних та / або юридичних осіб потрібно скласти фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності заяв, кількість заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб – максимум 15. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись для складання фахового вступного випробування. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 31 липня до 21 серпня включно. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті ННІ АТЕ.

Процедура реєстрації для складання ЄВІ/ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або планують вступати після завершення цього року іншого закладу вищої освіти

Процедура реєстрації для складання ЄВІ/ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023, які бажають вступити до магістратури

Процедура реєстрації для складання ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023 року

Строки вступної кампанії 2023 для магістрів:

  • Реєстрація на єдиний вступний іспит (ЄВІ) 08 травня – 31 травня;
  • Початок реєстрації електронних кабінетів 01 липня;
  • Фахові вступні випробування 17 липня – 28 липня;
  • Подання заяв 31 липня -21 серпня;
  • Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням 26 серпня;
  • Виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення 29 серпня;
  • Наказ про зарахування на місця державного замовлення 31 серпня;
  • Виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб 06 вересня;
  • Наказ про зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб 07 вересня;

Посилання на сайт Приймальної комісії щодо вступу до магістратури у 2023 році – тут.

Шановні вступники! У зв’язку з воєнним станом, пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!