Вступ на 1 курс (ЗНО та НМТ)

Що потрібно для гарантованого вступу на держзамовлення?!

Для здобуття ступеня бакалавра на бюджетній основі необхідно:

1. Скласти національний мультипредметний тест (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики / іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської) / хімії / біології / географії / української літератури (четвертий предмет за вибором вступника).
  2. Мотиваційний лист. Для вступу на бюджет/контракт його буде застосовано лише для рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом. https://pk.kpi.ua/motivation-letter/

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО зараховуються бал (бали):

– НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,

– або НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів,

– або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,

– або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,

– матурального іспиту з двох основних предметів (польська мова, математика) та двох додаткових предметів (історія, іноземна мова, або біологія, або фізика та астрономія, або хімія за вибором вступника) для громадян Республіки Польща.

Конкурсний бал при вступі за результатами  НМТ 2024 року розраховується за наступною формулою:

де П1, П2, П3, П4 – бали з відповідних предметів за шкалою 100-200;

К1, К2, К3, К4 – вагові коефіцієнти оцінок першого, другого, третього та четвертого предметів НМТ;

ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів. Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

ГК – галузевий коефіцієнт. ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв із пріоритетністю 1 та 2 на спеціальність 144 Теплоенергетика. Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Конкурсний бал при вступі за результатами  НМТ 2023 року/ НМТ 2022 року/ ЗНО 2021 року розраховується за наступною формулою:

де П1, П2, П3 – бали з відповідних предметів за шкалою 100-200;

К1, К2, К3 – вагові коефіцієнти оцінок першого, другого та третього предметів НМТ;

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського розробила калькулятор для обчислення Вашого конкурсного балу https://pk.kpi.ua/calculator/

Ви маєте можливість оцінити свій прохідний бал з минулорічними результатами!

Таблиця- Прохідні бали 2019-2023 рр.

130 – Мінімальний бал* для участі у конкурсі за державним замовленням

100 – Мінімальний бал* для участі у конкурсі за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Виплачується підвищена стипендія:

Наші студенти І курсу (бюджетні місця) отримають стипендію у розмірі 2550 грн. Підвищена стипендія становить 3711 грн.

Військова кафедра з ІІІ курсу:

Починаючи з третього курсу студенти стаціонару можуть вступити на навчання до військової кафедри КПІ ім. Ігоря Сікорського та, при її успішному закінченні, їм присвоюється військове звання офіцера запасу ЗС України. Відстрочка від призову в армію до закінчення навчання студентам стаціонару.

Міжнародні програми обміну та співпраці: реально навчатися/стажуватися за кордоном, отримати другий диплом та розширити свої можливості за програмою «Еразмус+» у Німеччині, Польщі, Іспанії, Франції, а також приймати участь у програмі подвійного диплому. Кафедрою заключено договір з провідними енергетичними підприємствами про отримання дуальної освіти (можливість навчання з одночасним набуттям професійного досвіду починаючи з 2 курсу).

Друга вища освіта: студенти кафедри мають можливість, починаючи з 3-го курсу отримати ще додаткову вищу освіту економічного, юридичного або ІТ спрямування на інших факультетах КПІ ім. Ігоря Сікорського зі зниженою вартістю навчання.

Гуртожиток: надається усім іногороднім студентам з оплатою орієнтовно від 800 грн на місяць. >>> Можлива субсидія<<<

Студентське дозвілля: спортивні секції та клуби різного спрямування, відпочинок та туризм; культурно-інтелектуальні заходи та фести. Щорічно відбувається конкурс молодих енергетиків «Молодь – енергетиці України».

Як стати студентом кафедри теплової та альтернативної енергетики:

1. Зареєструватися на сайті МОН для здачі НМТ до 11 квітня 2024р.

Також для вступу можна використати НМТ 2023 року / НМТ 2022 / ЗНО 2021.

1. Отримати атестат про повну загальну середню освіту.
  2. Скласти НМТ.
  3. Написати мотиваційний лист.
  4. Зареєструвати електронний кабінет до єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) починаючи з 1 липня 2024 року.
  5. Подати заяву в електронному виглядідо ЄДЕБО з 19 липня до 31 липня, де вказати:

Університет: КПІ ім. Ігоря Сікорського

Спеціальність: 144 Теплоенергетика

Інститут: Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики (НН ІАТЕ). Колишня назва Теплоенергетичний факультет (ТЕФ)

1. Рекомендацію на місця за державним замовленням буде надано не пізніше 05 серпня;
  2. Виконати умови для зарахування (подати оригінали документів) необхідно до 18:00 08 серпня;
  3. Зарахування за державним замовленням відбудеться 10 серпня

Скористайтесь рекомендаціями та допомогою співробітників кафедри за телефонами:

(098) 902-64-66; (098) 810-60-01.

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

під час прийому заяв та документів

Етапи вступної кампанії