Працівники кафедри ТАЕ успішно виконали науково-дослідну роботу для ДП НАЕК «Енергоатом»

14 червня 2022 р. між ДП «НАЕК «Енергоатом» Відокремлений підрозділ «Хмельницька АЕС» та Корпорацією «Науковий парк «Київська політехніка» заключено договір № 37-124-08-22-17927 на виконання науково-дослідної роботи «Оцінка можливості продовження безпечної експлуатації турбоустановки К-1000-60/3000 енергоблоку №2 ХАЕС після пошкодження ротора ЦВТ (Аналітичні послуги)».

Від кафедри теплової та альтернативної енергетики участь у науково-дослідній роботі взяли: науковий керівник Ольга Черноусенко, відповідальний виконавець Віталій Пешко, та виконавці Інна Беднарська, Сергій Ліщук, Богдан Марисюк, Анатолій Шишута.

Під час виконання роботи проведено газодинамічні розрахунки інтегральних показників якості роботи проточної частини турбіни К-1000-60/3000 та досліджено ресурсні показники ротора високого тиску для різних конструктивних виконань циліндра високого тиску.

Вказані вище обставини надали можливість прийняти обґрунтоване рішення щодо конфігурації циліндра високого тиску та можливості подальшої експлуатації турбоустановки енергоблока №2 ВП «Хмельницька АЕС».