Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра)

Інформація щодо вступу на 1 курс прискореної форми навчання для вступників, що в цьому  році або в минулих роках закінчили технікум/коледж та мають диплом технікуму/коледжу. Вступ на прискорену форму навчання відкритий виключно для випускників технікумів/коледжів, тобто випускник школи будь-якого року випуску не може вступити сюди. Прискорена форма теж має бюджетні місця.

Для вступу на бюджет необхідно виконання однієї  з умов:

  • Ви склали НМТ-2023;
  • Ви склали НМТ-2022;
  • Ви склали ЗНО у 2021 або 2021 роках та отримали результат з української мови та літератури/української мови та ще одного предмета.

 

Результати ЗНО 2020-2021 років з української мови і літератури/ української мови, математики, історії України, іноземної мови, біології, фізики, хімії, за бажанням вступника можуть бути зараховані замість результатів з відповідних навчальних предметів НМТ 2023 року або НМТ 2022 року, якщо різниця балів НМТ та ЗНО з відповідного предмета не перевищує 15 балів.

Конкурсний бал для вступників, що вступають на основі диплома технікуму, та складали НМТ-2022 або НМТ-2023 розраховується за формулою (1) вище. Коефіцієнти К1, К2, К3 беруться з таблиці 1. Якщо після розрахунку виявиться, що конкурсний бал вступника перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Конкурсний бал для вступників, що вступають на основі диплома технікуму, та складали ЗНО-2020 або ЗНО-2021 розраховується за формулою:

де П1, П2 – бали з  першого предмета (українська мова АБО українська мова та література) та другого предмета (на вибір: математика, або історія України, або біологія, або фізика, або хімія, або іноземна мова, або географія);

К1, К2 – вагові коефіцієнти оцінок першого та другого предметів ЗНО, значення яких слід взяти з таблиці 1; ваговий коефіцієнт для оцінки з географії дорівнює ваговому коефіцієнту для оцінки з історії України.

ГК – галузевий коефіцієнт, ГК при вступі на спеціальність 144 Теплоенергетика дорівнює 1,02 для поданих заяв із пріоритетністю 1 та 2.

Якщо після розрахунку виявиться, що конкурсний бал вступника перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

 

Мінімальний конкурсний бал для участі у конкурсі за державним замовленням складає 130 балів.

Для участі у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб мінімальний конкурсний бал складає 100 балів.

 

Якщо Ви закінчили технікум, маєте диплом та при цьому складали НМТ-2022 або НМТ-2023, то розрахунок конкурсного балу буде відповідати прикладам, наведеним вище для вступника 1, вступника 2 та вступника 3.

Якщо Ви закінчили технікум, маєте диплом та при цьому складали ЗНО-2021 або ЗНО-2022, то розрахунок конкурсного балу виконується за формулою (2) і ось Вам приклад таких розрахунків:

 

Вступник 6

склав ЗНО у 2020 році

Укр.мова 122

Математика 132

Фізика  131

Географія  147

Розрахуємо який буде конкурсний бал при трьох варіантах другого предмету без врахування пріоритетності заяви:

Математика 132 бали, коефіцієнт для математики з таблиці 1 складає 0,5:

– на бюджет пробувати вступати не можна з таким конкурсним балом, бо його мінімум – це 130 балів;

Фізика 131 бал, коефіцієнт для фізики з таблиці 1 складає 0,5:

– на бюджет пробувати вступати не можна з таким конкурсним балом, бо його мінімум – це 130 балів;

Географія 147 балів. Як видно в таблиці 1 немає географії, але в Правилах прийому вказано, що ваговий коефіцієнт для оцінки з географії дорівнює ваговому коефіцієнту з історії України. Отже коефіцієнт для географії з таблиці 1 складає 0,2:

А якщо поставити пріоритет заяви «1» або «2», то бал збільшиться з 132,000 до 132*1,02=134,64 – це ще краще значення. Чим конкурсний бал більше, тим вірогідніше отримання бюджетного місця.

 

Укр.мова – обов’язковий предмет. А другий предмет можна обирати:  математика, фізика або географія. Виконуємо розрахунок

 

Стипендія

Спеціальність 144 Теплоенергетика має особливу підтримку держави, тому рівень стипендії для студентів всіх курсів цієї спеціальності є вищим, ніж для студентів спеціальностей без особливої підтримки. Стипендія в університетах наразі виплачується не всім, хто вступив на навчання, а певному відсотку від студентів бюджетної форми згідно рейтингу. На першому курсі стипендія призначається за рейтингом вступників, на інших курсах – за рейтингом, що формується за результатами екзаменаційної сесії (тут вже можлива й підвищена стипендія). Наші студенти І курсу (бюджетні місця) отримують стипендію згідно рейтингу за результатами вступу у розмірі 2500 грн.  Підвищена стипендія становить 3100 грн (призначається за результатами сесії).

Військова кафедра з ІІІ курсу:

Починаючи з третього курсу студенти стаціонару можуть вступити на навчання до військової кафедри КПІ ім. Ігоря Сікорського та, при її успішному закінченні, їм присвоюється військове звання офіцера запасу ЗС України. Відстрочка від призову в армію до закінчення навчання студентам стаціонару.

Міжнародні програми обміну та співпраці: реально навчатися/стажуватися за кордоном, отримати другий диплом та розширити свої можливості за програмою «Еразмус+» у Німеччині, Польщі, Іспанії, Франції, а також приймати участь у програмі подвійного диплому. Кафедрою заключено договір з провідними енергетичними підприємствами про отримання дуальної освіти (можливість навчання з одночасним набуттям професійного досвіду починаючи з 2 курсу).

 

Друга вища освіта: студенти кафедри мають можливість, починаючи з ІІІ курсу отримати ще додаткову вищу освіту економічного, юридичного або ІТ спрямування на інших факультетах КПІ ім. Ігоря Сікорського зі зниженою вартістю навчання.

 

Гуртожиток: надається усім іногороднім студентам з оплатою орієнтовно від 800 грн на місяць. >>> Можлива субсидія<<<

 

Студентське дозвілля: спортивні секції та клуби різного спрямування, відпочинок та туризм; культурно-інтелектуальні заходи та фести. Щорічно відбувається конкурс молодих енергетиків «Молодь – енергетиці України».

 

Як стати студентом кафедри теплової та альтернативної енергетики:

  1. Зареєструватися на сайті МОН для здачі НМТ до 03 травня 2023р.

Також для вступу можна використати ЗНО минулих років 2020-2021 з української мови, математики (обов’язкові  предмети), фізики або хімії, або біології, або іноземної мови, або географії, або історії України.

  1. Отримати свідоцтво про повну загальну середню освіту.
  2. Скласти НМТ.
  3. Написати мотиваційний лист.
  4. Зареєструвати електронний кабінет вступника в єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) починаючи з 1 липня 2023 року.
  5. Подати заяву в електронному виглядідо ЄДЕБО з 19 липня до 31 липня, де вказати:

Регіон:  м.Київ

Заклад освіти: Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

(Увага! Ця кнопка має контекстний пошук, тому можна не набирати всю назву університету, достатньо частини назви або ключового слова: «Сікорського» наприклад)

Освітній рівень: бакалавр

Форма навчання: денна

Спеціальність: 144 Теплоенергетика →   ПОШУК

Ви побачите пропозиції для вступників. Оберіть рядок з написом  «Відкрита» пропозиція – це і є бюджет.  Ставите галочку збоку, подати заяву, перевіряєте інформацію. В пропозиції буде назва інституту: Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики (НН ІАТЕ).

Рекомендацію на місця за державним замовленням буде надано 05 серпня – результат Ви побачите в особистому кабінеті вступника навпроти заяви, за якою отримали це бюджетне місце.

  1. Виконати умови для зарахування (подати оригінали документів) необхідно до 18:00 08 серпня;
  2. Зарахування за державним замовленням відбудеться 10 серпня.

 

Скористайтесь рекомендаціями та допомогою співробітників кафедри за телефонами:

(098) 902-64-66; (098) 810-60-01.

 

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

http://pk.kpi.ua/schedule/

 

Таблиця 3. Розклад роботи Приймальної комісії  КПІ імені Ігоря Сікорського  під час прийому заяв та документів

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти проводиться в такі строки:

Таблиця 4. Етапи вступної кампанії

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів 01 липня
Початок реєстрації заяв* 19 липня
Закінчення реєстрації заяв* 31 липня 1800
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 05 серпня
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 1800 08 серпня
Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб не пізніше 1700 16 серпня**
Терміни зарахування вступників за державним замовленням -10 серпня; за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше 17 серпня**

* реєстрація заяв на участь у співбесідах та творчих конкурсах здійснюється: для вступу на місця державного або регіонального замовленням з 03 липня до 1800 10 липня, для вступу виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 1800 25 липня;

співбесіди та творчі конкурси для вступу за всіма джерелами фінансування проводяться в декілька потоків включно з 07 по 18 липня, для вступу виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 31 липня;

** в разі наявності вакантних місць, за рішенням Приймальної комісії, терміни можуть бути подовжені.