Переможці конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2024»

🙌Наші студенти взяли участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science», який щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

До складу журі конкурсу 2024 року увійшли 144 спеціалістів-науковців, з них 92 з 23 зарубіжних країн: Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Оман, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Хорватія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова.

😺Другий етап конкурсу тривав з 21 по 29 березня 2024 р. Фіналісти були запрошені представити свою роботу на онлайн-конференції за кожним напрямком. За результатами презентації і доповіді учасника, журі прийняло рішення щодо визначення переможців і розподілу місць.

🔵Результати другого етапу конкурсу за тематикою «енергетика та енергоефективність»:

📌Перше місце здобули Тарас Оліферук та Владислав Довгань з роботою на тему: «Design of heating and ventilation sys- tems of a three-room residential building with application of solar heating system». Наукові керівники: Шелешей Т.В. та Беднарська І.С.

📌Третє місце здобула Скрипник Поліна з роботою на тему: « Ukraine «Technoeconomic analysis of direct air capture in the climatic conditions of Ukraine». Науковий керівник: Середа В.В.

🟡Сертифікатами за участь нагороджені:
🔖 Матусевич Христина та Сиваченко Вікторія з роботою на тему: “To calculate and design a bioenergy
plant for the production of biogas from
agricultural waste”. Наукові керівники: Шелешей Т.В., Беднарська І.С.

🔖 Гранішевська Анжела та Сапон Владислав з роботою на тему: “Calculation of solar collector design
for a typical building”. Наукові керівник: Шелешей Т.В., Беднарська І.С.

🏆Всі учасники та наукові керівники будуть нагороджені сертифікатами, а роботи переможці (за бажанням) опубліковані в збірнику робіт конкурсу.

Пишаємось нашими студентами 🤩

Author: Sereda