Спільна навчально-технологічна лабораторія Wiessmann

Партнерські відносини кафедри теплової та альтернативної енергетики та компанії Wiessmann набули свого подальшого розвитку та мають добрі результати. Не зважаючи на довготривалі організаційні складнощі, що пов’язані із карантинними обмеженнями та умовами воєнного стану, добігають кінця монтажні та пуско-налагоджувальні роботи щодо облаштування спільної лабораторії в окремому приміщенні 22 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Тестові випробування демонстраційних систем заплановані для проведення в травні 2023 року. Сучасна матеріально-технічна база спільної лабораторії призначена для проведення лабораторних занять із студентами за дисциплінами, предмети вивчення яких пов’язані з ефективним використанням відновлювальних джерел енергії (теплоти інсоляції та довкілля із застосуванням теплонасосних технологій), проведення ознайомчих екскурсій з метою підвищення технічного рівня обізнаності науково-педагогічних працівників, а також проведення технологічних досліджень для визначення шляхів підвищення ефективності використання наявного теплотехнічного обладнання. Також технічними фахівцями компанії Wiessmann планується проведення тренінгів для підвищення кваліфікації представників проєктно-монтажних та інжинірингових компаній, обміну досвідом у розв’язанні складних завдань із використанням сучасного обладнання та подальшої популяризації продуктів компанії. Безумовно, спільна діяльність стейкхолдерів матиме свої результати у освітній та інженерній спільнотах.