Дистанційні ресурси для наукової роботи

EBSCO пропонує інформаційні ресурси по всіх галузях науки та техніки. Велика колекція науково-дослідних баз даних EBSCO дозволяє користувачам з різними сферами інтересів та різними рівнями кваліфікації отримати доступ до повнотекстової інформації. Бази даних EBSCO для наукових бібліотек надають дослідникам і студентам тисячі повнотекстових наукових журналів, що рецензуються, а також доступ до провідних предметних покажчиків.

 


База даних коротких описів та відомостей про цитування літератури, що рецензується: наукових журналів, книг і матеріалів конференцій. Ресурс індексує 24 000 назв статей у технічній, медичній та гуманітарній областях.

 

 


 

Академія Google – безкоштовна пошукова система за повними текстами наукових публікацій усіх форматів та дисциплін. Проект працює з листопада 2004 року, спочатку у статусі бета-версії. Індекс Google Scholar включає дані з більшості онлайн-журналів найбільших наукових видавництв Європи та Америки, що рецензуються.

 


 

 

Academia.edu – соціальна мережа для співпраці вчених. Відкрито у вересні 2008 року. На сьогодні кількість зареєстрованих користувачів перевищує 63 мільйони.

 

 


ScienceDirect – сайт, що надає платний доступ до наукових публікацій. Запущений у березні 1997 року. Належить видавництву Elsevier. Містить 2500 наукових журналів та 26 000 електронних книг. Журнали поділені на чотири розділи: фізичні та інженерні науки; природничі науки; медичні науки; суспільні та гуманітарні науки.

 

 

 


ResearchGate – безкоштовна соціальна мережа та засіб співпраці вчених усіх наукових дисциплін. Вона надає такі мережеві програми, як семантичний пошук, спільне використання файлів, обмін базою публікацій, форуми, методологічні дискусії тощо.