Екскурсія до Інституту технічної теплофізики НАН України

04.10.2024 року здобувачі освіти напряму підготовки “Теплоенергетика та теплоенергетичні установки електростанцій” у супроводі ассистентки кафедри теплової та альтернативної енергетики Ольги Власенко відвідали з екскурсією повномасштабний експериментальний стенд Інституту технічної теплофізики НАН України “Енергоефективний будинок”. Ознайомлення студентів із сучасними технічними аспектами щодо підвищення енергоефективності будівель різного призначення, інноваційними схемотехнічними рішеннями систем тепло- та електрозабезпечення споживачів, а також низкою контрольно-вимірювальних приладів для визначення параметрів теплового режиму приміщень провів провідний науковий співробітник інституту Олександр Недбайло. Вивчення ефективного використання відновлювальних джерел енергії (теплоти інсоляції та довкілля із застосуванням теплонасосної технології) є одним з навчальних напрямів діяльності кафедри, що набув активного розвитку в спільній науково-практичній підготовці здобувачів та фахівців.