22 квітня 2026 року проведено засідання секції №6 “Енергетичний менеджмент та інжиніринг”

22 квітня 2026 року у дистанційному режимі проведено засідання секції №6 Енергетичний менеджмент та інжиніринг в рамках ХХІІІ міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів
«Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики: безпека, стійкість, ІТ та екологічний моніторинг» (до 40-річчя Чорнобильської катастрофи). На конференції магістри та аcпіранти висвітлювали та обговорювали проблеми підвищення енергоефективності та застосування сучасних методів аналізу життєвого циклу та енергетичного моделювання, використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії, особлива увага приділялась методам підвищення надійності систем централізованого теплопостачання та створенню цифрових двійників. На засіданні представлено 14 доповідей, що ґрунтовно висвітлюють дані питання. В обговорені доповідей активно приймали участь молоді вчені та науковці . Дякуємо за інтерес до конференції та розвиток енергоефективності в Україні.

Author: Moder